Startlijst onderlinge Springwedstrijd 16 juni 2019

Starttijd             Ruiter                           Paard/pony             Klasse      Bijzonderheden

11.00                   Jamie van Berlo       Tucker                       40/50       Manege
11.10                     Lieveke Schout       Frodo                         40/50       Lease
11.20                    Marielle Staal            Spotless                   40/50       Lease
11.30                    Jasmijn Rossel         Miss J                          40/50       Lease
11.40                    Sanne Wilpshaar     Lotte                          40/50       EP
11.50                    Lianne Baas               Joel                              40/50      Lease

Parcours verhogen

12.15                    Malon Metselaar      Iludine                     60/70       EP
12.25                    Sterre Kappert         Blacky                     60/70       EP
12.35                    Isa Ronner                  Felice                      60/70       Manege
12.45                   Tamar Ronner           Phoenix                  60/70       Manege
12.55                    Frederique Evers   Jewel                        60/70       EP
13.05                    Lindi Dorst                Kendall                    60/70       EP
13.15                     Nancy de Ridder    Tucker                     60/70       Manege

Parcours verhogen

13.40                     Jessie Veldhoven    Edelweiss                   90         EP

Parcours verlagen

14.05                      Malon Metselaar     CorkhillsAlys            80         EP
14.15                       Mirjam Kwak              Brilliant W                 80         EP

Parcours verhogen

14.40                     Marjan Holtland          Roy                             100       EP
14.50                     Jessie Veldhoven       Halla de Bles         100       EP

Prijsuitreiking om 15.20

Buitenritten Manege NOP

Voor de week van 29 juli t/m zaterdag 3 augustus 2019 hebben we de volgende buitenritten gepland:

Maandag 29 juli:

10:00-12:00 uur Licht Gevorderd (2 uur)
15:00-16:00 uur Half Gevorderd (1 uur)

Dinsdag 30 juli:

10:00-12:00 uur Half Gevorderd ( 2 uur)
15:00-16:00 uur Staprit ( 1 uur)

Woensdag 31 juli:

10:00-12:00 uur Gevorderd ( 2 uur)
15:00-16:00 uur Licht Gevorderd ( 1 uur)

Donderdag 1 augustus:

10:00-12:00 uur Licht Gevorderd ( 2 uur)
15:00- 16:00 uur Staprit ( 1 uur)

Vrijdag 2 augustus:

10:00-12:00 uur Half Gevorderd ( 2 uur)
15:00-16:00 uur Staprit ( 1 uur)

Zaterdag 3 augustus:

10:00- 11:00 uur Staprit ( 1 uur)

Bij voldoende animo kan er op zaterdag nog een extra rit worden ingepland.

De niveaus waarop je een rit kunt boeken zijn als volgt:
– Staprit: voor ruiters met bijna geen ervaring. Deze kan alleen geboekt worden in de vorm van 1 uur en het is echt alleen maar stap.
– Licht gevorderd: stap- en drafrit. Eventueel eindigend bij de waterbak of in de bak op de manege zelf, zodat diegene die toch nog graag galop wil doen daar nog de mogelijkheid voor krijgt (mits het rij-niveau dit toelaat).
– Half gevorderd: stap, draf, galop (arbeidstempo).
– Gevorderd: stap draf galop (hierbij ook versnelde galop).

Kijk voor meer informatie op onze site ( http://www.manegenop.nl/activiteiten/buitenritten/) of mail/bel ons.

Opgave voor de ritten graag via de mail manegenop@gmail.com.

Ponykampen

Ook deze zomervakantie organiseren we op Manege NOP weer superleuke ponykampen.
Er is een slaapkamp en een dagkamp.

Wat gaan wij onder andere doen:
-Buitenritten over de 32 kilometer tellende ruiterpaden in het prachtige Kuinderbos.
-Diverse lessen (springen, zitles, dressuur, western)
-Duorijden
-Paardenvoetbal en horseball.
-Waterpret en zwemmen.
-BBQ.
-Carrousel.
-Diverse spellen met en zonder paarden/pony’s.

Elke ponykampweek sluiten we af met een gezellige BBQ.

En natuurlijk nog veel meer! Kijk snel op onze site en facebookpagina voor meer informatie. Vrijblijvende informatie opvragen via mail/telefoon mag natuurlijk altijd.

Slaapkamp (week 29)
Hele week van
Maan 10.00 t/m vrij 18.00
(goede rijervaring verplicht)

Dagkamp (week 30)
Dagelijks maan t/m vrij van
10.00-18.00
(rijervaring niet noodzakelijk)

E-mail: manegenop@gmail.com
www.manegenop.nl

Opstapcursus

De Opstapcursus die start op 1 juni is vol.

De eerstvolgende opstapcursus voor 6 tot 12 jarigen is na de zomervakantie:

5 oktober 2019.

De eerste ruitertjes hebben zich al aangemeld.

Opgave per mail naar manegenop@gmail.com

 

MANEGE GESLOTEN OP FEESTDAGEN

In tegenstelling tot vorige jaren hebben we besloten om de feestdagen geen lessen te geven. Veelal vergeten ruiters af te melden, omdat men er al van uitgaat dat we gesloten zijn. Vandaar onze beslissing om op deze dagen geen les te geven.

Deze lessen mogen natuurlijk worden ingehaald.

De manegelessen gaan niet door op de volgende dagen:

Vrijdag 19 april ( Goede Vrijdag)

Maandag 22 april ( 2de Paasdag)

Zaterdag 27 april ( Koningsdag)

Donderdag 30 mei ( Hemelvaartsdag)

Maandag 10 juni ( 2de Pinksterdag)

In de meivakantie gaan de lessen op de andere dagen  wel gewoon door.

Voor het maken van een afspraak om de les in te halen kunt u mailen naar manegenop@gmail.com

 

Uitslag FNRS proefjes 10 februari 2019

           
           
  Naam ruiter Naam paard Proef Aantal x  
           
  F1 en F2        
           
1 Babs de Jong Django F2 3e 232
2 Marijne Keij Truffel F1 2e 227
3 Annemieke Bark-Van Dooremolen Tucker F2 2e 225
  Quinten Hendriks Jazzebel F2 2e 224
  Rosa van Moerkerken Truffel F1 2e 223
  Selma Haarsma EP Rambo F2 2e 222
  Tess Holtland Jazzebel F2 2e 221
           
  F3 t/m F5        
           
1 Zhyra de Rijke Django F3 2e 224
2 Jasmijn Rossel Miss J F3 3e 223
3 Lieke Apperlo Bing F4 1e 222
  Monica Sprenkels Tucker F3 3e 222
  Denise Zalmstra Felice F4 1e 221
  Myra Darwinkel Chester F4 2e 220
  Tjitsche Loen Chester F5 2e 219
  Megan Valentijn Izzabel F4 1e 219
  Maisam Boundati Bulletje F3 2e 219
  Mandy de Haan Frodo F4 2e 219
  Lieke Verhoef Jazzebel F5 1e 218
  Charlotte Bruins Spotless F3 2e 217
  Paulina Wrceciono Matsje F3 2e 217
  Femke de Jong Django F3 1e 216
  Bonita van Dijk Tinkerbel F5 2e 215
  Isan van het Hul Felice F3 2e 215
  Angelique Oldenhof Jack F5 2e 214
           
  F6 en hoger        
           
  Maud Hellinga EP Joël F7 1e 225
  Joy Schooneman Anne Will F7 2e 219
  Kyra Vreeken Izzabel F8 1e 219
  Fleur Apperlo Matsje F6 2e 215
  Marieke van der Meer Spotless F9 1e 214

Uitslagen FNRS 8 en 9 december 2018

WEDSTRIJD MANEGE NOORDOOSTPOLDER 08-12-2018    
         
  Naam ruiter Naam paard Proef  
         
         
  Rosanne Lagerweij Matsje F1 228
  Rosa van Moerkerken Truffel F1 226
  Quinten Hendriks Jazzebel F2 225
  Annemieke Bark Tucker F2 224
  Antoinette Steemers Chester F2 224
  Daniëlle Trouwborst EP Milfriede F2 224
  Thirsa Brouwer Django F2 221
  Babs de Jong Django F2 220
  Tycho van Roekel Sirrocco F2 219
  Noortje Nobel Sirrocco F1 216
  Renske Smeding Felice F2 215
  Maria Visser Truffel F1 214
  Sterre van Roekel Chester F2 213
  Marijne Keij Truffel F1 210
  Lyanne Bakker EP More Caviar F2 227
         
  Mandy de Haan Frodo F4 224
  Christianne van Veen EP Merel F5 224
  Monica Sprenkels Tucker F3 221
  Myra Darwinkel Jazzebel F4 220
  Madelon Steemers Jazzebel F3 219
  Thijs de Wit Matsje F3 219
  Charlotte Bruins Bing F3 215
  Paulina Wrzeciono Matsje F3 214
  Mandy Sprenkels Tucker F3 211
  Gita Hendriks Felice F5 206
  Tyscha Hendriks Bing F5 202
         
  Kayenne Koopmans Phoenix F6 226
  Kyra Vreeken EP Jack F7 225
  Lieveke Schout EP R.Quirine F7 218
  Monique de Haan Bing F9 217
  Joy Schooneman Anne Will F7 213
         

 

 

UITSLAG FNRS Proefjes 9 december 2018    
       
       
Selma Haarsma Matsje F2 227
Femke de Jong Django F2 225
Mila Reinhart Chester F1 225
Sterre Minkjan Truffel F1 222
Joy van Kleinwee Chester F1 209
       
Tjitsche Loen Bing F5 224
Jasmijn Rossel Jazzebel F3 223
Floortje de Ridder Django F3 221
Lieke Apperlo Sirrocco F3 216
Shannon Valentijn Bing F3 216
Lieke Verhoef EP Jazzebel F4 216
Bonita van Dijk Jazzebel F5 215
Jamie van Berlo Tucker F5 215
Sanne Wilpshaar EP Lotte F4 214
Denise Zalmstra Izzabel F3 214
Meghan Valentijn Anne Will F3 213
Isan van ’t Hul Django F3 213
Zhyra de Rijke Chester F3 211
Fenna de Vries (ST) Anne Will F5 204
       
       
Fenna de Vries Anne Will F4 204
Sterre Kappert EP Blacky F7 225
Fleur Apperlo Bing F6 224
Maud Hellinga EP Joël F6 218
Sem Osinga Izzabel F8 218
Tamar Ronner EP Phoenix F10 218
Jeanet Ruiten EP R.Quirine F13 214
Nancy de Ridder Phoenix F12 213
Lieveke Frodo F7 213
Vera Aberson EP Matsje F9 212
Lianne Baas EP Joël F11 212
Nicolette Godlieb Bulletje F9 206
Sterre Kappert EP Ginger F7 202
Marieke van der Meer EP Jack F9 202
Hanneke van der Meer EP Ukkie F14 200
       
       
Emma ten Brake EP F2 HC 208
Vera Vermeulen EP Nosey F2 HC 219
Carin Forrer EP Ukkie HC 217