Startlijst FNRS 13 oktober 2019

               
nr. Tijd Ruiter Paard/pony Proef Hoeveelste x Bijzonderheden  
               
losrijden in binnenbak 09.40-10.00          
               
               
1 10:00-10:08 Sterre Kappert Ginger F7 4de x Eigen paard  
2 10:08-10:16 Tjitsche Loen Spotless F6 2de x    
3 10:16-10:24 Denise Beenen Bing F11 2de x Leasepaard  
4 10:24-10:32 Lieveke Schout Frodo F8 2de x Leasepaard  
5 10:32-10:40 Danique Mulder Izzabel F11 3de x    
               
losrijden in binnenbak 10.40-11.00          
               
6 11.00-11.08 Jeanet Ruiten Django F13 2de x    
7 11.08-11.16 Bonita van Dijk Tinkerbel F6 2de x    
8 11.16-11.24 Marieke van der Meer Jack F9 3de x Eigen paard  
9 11.24-11.32 Sterre Kappert Anne Will F7 4de x    
10 11.32-11.40 Marielle Staal Spotless F12 1ex Lease paard  
               
losrijden in binnenbak 11.40-12.00             Prijsuitreiking F6 en hoger 12.00-12.10    
               
11 12.10-12.18 Selma Haarsma Jazzebell F4 1ex    
12 12.18-12.26 Mandy de Haan Frodo F5 1ex    
13 12.26-12.34 Tess Holtland Lisa F3 1ex    
14 12.34-12.42 Annemieke Bark Sirrocco F3 1ex Lease paard  
15 12.42-12.50 Mayke Weessies Phoenix F5 1ex    
               
losrijden in binnenbak 12.50-13.10          
               
16 13.10-13.18 Monica Sprenkels Tucker F4 2ex    
17 13.18-13.26 Denise Zalmstra Felice F5 2ex    
18 13.26-13.34 Zhyra de Rijke Tinkerbel F4 1ex Lease paard  
19 13.34-13.42 Floor Koppen Jazzebell F4 2ex Lease paard  
20 13.42-13.50 Femke de Jong Romy F3 3ex Eigen paard  
21 13.50-13.58 Jasmijn Rossel Hercules F5 1ex Lease paard  
               
losrijden in binnenbak 13.58-14.18          
               
22 14.18-14.26 Mayke Weessies Little Cara F3 1ex HC  
23 14.26-14.34 Quinten Hendriks Sirrocco F3 2ex    
24 14.34-14.42 Romy Foekema Lisa F3 3ex    
25 14.42-14.50 Paulina Wrzesciono Frodo F3 2ex    
26 14.50-14.58 Maisam Boundati Jazzebell F4 2ex    
               
losrijden in binnenbak 14.58-15.18     Stalpersoneel rijdt paarden los         Prijsuitreiking F3 t/m F5 15.18-15.28
               
27 15.28-15.38 Joy Joodi Truffel F1 1ex voorrijder  
28 15.38-15.48 Danique Muis Django F1 1ex voorrijder  
29 15.48-15.58 Larissa Heijndermans Anne Will F1 1ex voorrijder  
30 15.58-16.08 Daria Visser Truffel F1 1ex voorijder  
31 16.08-16.18 Jessica Bukowinska Django F2 2ex    
32 16.18-16.28 Rosa van Moerkerken Anne Will F2 2ex    
33 16.28-16.38 Renske Ritskes Truffel F1 1ex voorrijder  
34 16.38-16.48 Elin Oeverhaus Tinkerbel F2 1ex    
35 16.48-16.58 Fenna van der Galiën Tucker F1 1ex voorrijder  
36 16.58-17.08 Mette Weessies Bing F1 2ex v voorrijder  
37 17.08-17.18 Monique Maat Beau F2 3ex Eigen paard  
               
17.38 Prijsuitreiking F1 + F2